IMG_0349-min
IMG_0256-min
IMG_0390-min

Hakkımızda

1980 yılında Kenan Berber tarafından kurulup plastik geri dönüşüm sektörüne hizmet etmeye başlamıştır. 1993 yılında kurumsallaşarak HÜR PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM LTİ STİ olmuştur ve günümüzde PP PE HDPE gibi malzemeleri geri dönüştürüp GRANÜR haline getirmektedir. Aynı zamanda pet malzemesinide geri dönüştürüp çapak haline getirmektedir. Günümüzde 3 tesisle 28000 m2 kapalı alanda her yıl 30 bin tondan fazla plastik ve peti geri dönüştürmektedir.

Misyonumuz

Araştırma-Geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmektir.

İyi bir işletme; hem rekabette başarılı, hem de başarıyı beraberinde getiren bir güç olmalıdır. Hür plastik geri dönüşüm ve granül imalatı Sanayi’nin özünde bu sarsılmaz bir inanç vardır. Sektörde her zaman daha iyiyi yakalamak üzere oluşturmak istediğimiz iş birlikteliğinin güzel örneklerinden birini hayata geçirdik. Hür plastik geri dönüşüm ve granül imalatı sanayi kalitesinden ödün vermeden, gerçekleştirmek için kurulduğu ilk günden itibaren büyük bir çaba ve azim ile çalışmalarına devam etmektedir. Taleplerinize çözüm bulabileceğiniz firmamız, üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sizlerin taleplerini karşılayabilecek birikimlere sahiptir.

Vizyonumuz

Firmamız Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini sürekli artırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir. Atık plastiğin çevre bilincinin geliştirilerek, ÇÖPE ATILMASININ ÖNLENMESİ, öncelikle katı atıkları taşımak ve bertaraf etmek için yapılan masrafları azaltmakta ve bu bertaraf etme işleminin temininden önce çöplüklerde çalışan insanların sağlığı açısından da fayda sağlamaktadır. Ayrıca, çöpleri bertaraf edecek sistemlerinde doğaya zarar verdiği ayrı bir gerçektir. Atık ve geri dönüş yüzdesini arttırmak için halkın eğitimine önem verilmeli, ilkokul eğitim programı içerisinde atık ve geri dönüşüm ilişkisi anlatılmalı ve küçük yaştan itibaren bu terbiyenin verilmesine çalışılmalıdır.

Plaket & Belgelerimiz

Lisans & Seltifikalar